O nás

Condete s.r.o.

= 25 let praxe v oblasti úpravy stlačeného vzduchu, 25 let spolupráce s firmou Beko Technologies (v letech 1999 – 2009 jako výhradní dovozce, později jako autorizovaný prodejce).

Naše firma má dlouholeté zkušeností v kompletní úpravě stlačeného vzduchu, hlavně pak v automatickém odvádění a úpravě kompresorových kondenzátů. Naše služby využívaly renomované kompresorové firmy jako např. Atlas Copco, Kaeser, Orlík, Almiq, Alup a další.

Pod názvem Beko Bohemia s.r.o. jsme byli v letech 1999 až 2009 výhradní dovozce výrobků firmy BEKO Kondensat Technik (později přejmenovaná jako BEKO TECHNOLOGIES) pro Českou republiku a Slovensko. Potom jsme byli oficiální partner firmy BEKO TECHNOLOGIES GmbH s výhradním zastoupením pro Východní Čechy, Severní a Jižní Moravu až do 30.6. 2024. Po uzavření smlouvy jsme převedli obchodní aktivity na tuto firmu.

Od roku 2014 jsme oficiálně zastupovali v ČR a na Slovensku také německého výrobce kvalitních měřících přístrojů pro plyny CS Instruments GmbH a byli jsme jeho největší prodejce v ČR. Tyto aktivity jsme v roce 2024 také převedli na jinou firmu a to Conde Technik.

Od 1.7. 2024 jsme pouze zůstali servisní firmou chlazení a to hlavně v oblasti sušení stlačeného vzduchu a jiného chlazení (chladničky, mrazničky, vitríny a jiné).

Firma byla do 14. 6. 2014 zapsána v OR jako BEKO BOHEMIA s.r.o.