O nás

Condete s.r.o.

= 24 let praxe v oblasti úpravy stlačeného vzduchu,

provádíme také opravy a servis chlazení (chladniček(lednic), mrazáků, sušiček stlačeného vzduchu), opravy a servis praček

Condete + Beko Technologies = kompletní úprava stlačeného vzduchu

Condete + CS Instruments = měření v oblasti stlačeného vzduchu a jiných plynů

Naše firma má dlouholeté zkušeností v kompletní úpravě stlačeného vzduchu, hlavně pak v automatickém odvádění a úpravě kompresorových kondenzátů. Naše služby využívají i renomované kompresorové firmy jako např. Atlas Copco, Kaeser, Orlík, Almiq, Alup a další.
Pro veškeré výrobky zajišťuje firma Condete s.r.o. rovněž prvotřídní servis. Používáme jen kvalitní produkty od německých firem Beko Technologies GmbH a CS Instruments GmbH.

Pod názvem Beko Bohemia s.r.o. jsme byli v letech 1999 až 2009 výhradní dovozce výrobků firmy BEKO Kondensat Technik (později přejmenovaná jako BEKO TECHNOLOGIES) pro Českou republiku a Slovensko. V současné době jsme oficiální partner firmy BEKO TECHNOLOGIES GmbH s výhradním zastoupením pro Východní Čechy, Severní a Jižní Moravu.

Naše výhradní zastoupení pro BEKO TECHNOLOGIES zahrnuje i spolupráci s obchodními společnostmi zabývajícími se prodejem kompresorů a montážemi v oblasti stlačeného vzduchu.

Od roku 2014 oficiálně zastupujeme v ČR a na Slovensku také německého výrobce kvalitních měřících přístrojů pro plyny CS Instruments GmbH a jsme jeho největší prodejce v ČR.

Aktivity firmy

Prodej, servis a instalace výrobků firmy BEKO TECHNOLOGIES pro kompletní úpravu stlačeného vzduchu (BEKOMAT, ÖWAMAT, BEKOSPLIT, DRYPOINT, CLEARPOINT, BEKOKAT, BEKOBLIZZ)

Firma byla do 14. 6. 2014 zapsána v OR jako BEKO BOHEMIA s.r.o.